Exkluzivní designové náramky by Macooin™

Exkluzivní dárek pro muže a výjimečný dárek pro ženu

Exkluzivní dárek pro muže a výjimečný dárek pro ženu

Vybrat dárek je někdy oříšek.

A příležitostí je během roku nespočet. Svátky, narozeniny, 1. máj, vánoce … Jak vybrat osobitý a exkluzivní dárek? Jedinečný, kterým řekneme obdarovanému, co pro nás znamená.

Dárek pro muže, který má všechno? Hledáte něco exkluzivního, originálního? Dárek pro ženu, která je výjimečná? Vyberte náramky Macooin z exotického dřeva a drahých kamenů. Exkluzivní designový náramek udělá radost mužům i ženám. Ideální dárek.

Cesta náramků Macooin

Luxusní náramky Macooin vyrábíme ručně. Jsou osobité a nadčasové, pro muže i pro ženy. Dbáme na detail a dokonalé zpracování. Spojujeme 7 drahých kamenů nejvyšší kvality s exotickým dřevem.

Každý použitý kámen má svou vlastní originální kresbu. Každý dřevěný korálek má svou osobitou malbu. Proto nenajdete žádný naprosto stejný náramek. Každý je originál!

Drahé kameny necháváme testovat v České gemologické laboratoři. Ta zjišťuje pravost kamenů a certifikaci diamantů, drahých kamenů a šperků s drahými kameny. Certifikáty České gemologické laboratoře jsou uznávány v České republice i v zahraničí. My je přikládáme k náramkům na našich webových stránkách.

Sázení stromů 22.4. 2022 SvébohovNaše náramky posíláme v exkluzivní, ručně vyrobené krabičce s magnetickým zámkem a s ebenovou pečetí. Dotáhněte osobní dárek k dokonalosti. Na ebenovou pečeť vám můžeme vygravírovat krátký osobní vzkaz pro obdarovaného.

My za každý jeden použitý kámen vysadíme 1 strom. Sázíme na jaře a všem zákazníkům posíláme fotografie a GPS. Za jeden váš náramek vysadíme 7 stromů!

 

Vyberte si originální dárek

Náramky Macooin jsou ideálním dárkem pro muže i ženy. Jejich velikost můžete přizpůsobit každé ruce. Jednoduše změříte zápěstí a vyberete velikost. Náramek má speciální zámek, díky němuž si upravíte jeho rozměr až o 4 cm.

Líbí se vám bouřlivý namibijský pietersit? Pak náramek Blue Pietersite & dřevo Wenge, který kombinuje bouři kamene a exotickou dřevinu wenge, si vás získá.

Chcete být stále mladí? Náramek Barmský Jadeit & dřevo Wenge spojuje kámen věčného mládí jadeit s čokoládově hnědým dřevem wenge. Jadeit byl pro Olméky cennější než zlato a Aztékové jej vkládali do úst mrtvým, protože věřili, že zajistí znovuzrození.

Milujete tajemství? Náramek Charoit & dřevo Wenge víří zkamenělou energií ve fialově se blyštícím čaroitu a dřevu wenge. Charoit je vzácný a exkluzivní minerál, jehož cenu zvyšuje jediné naleziště na světě a to v Jakutsku.

Tyrkysově modré korálky kamene seberealizace hemimorfitu na nárameku Hemimorfit & dřevo Wenge vám odbourají stres a zvýší vaši kreativitu.

Svou krásou se kámen spinel vyrovná rubínu a safíru. Kobaltově modré korálky na náramku kobaltový Spinel & dřevo Wenge si vás získají svou exkluzivitou. Vždyť se používali i na korunovačních klenotech!

Ručně vyráběný luxusní náramek Kyanit & dřevo Wenge vnese do vašeho života vyrovnanost podobnou mořským hlubinám a rozváže vám jazyk. Říká se mu kámen řečníků a otevírá prý komunikaci mezi námi a vnějším světem.

Náramek Pitersite a edenové dřevoModerní eleganci snoubenou s bohatou historií najdete v náramku Amazonit & dřevo Wenge. tyrkysově zelená barva amazonitu navozuje klid a pocit bezpečí. Byl nalezen i v špercích egyptského krále Tutanchamona, konkrétně v podobě posvátného skarabea.

Smaragdově až měděnkově zelené korálky malachitu v náramku Malachite & dřevo Wenge prý pohlcují negativní energie. Každý kámen vypráví jiný příběh.

Nejprodávanější náramek Howlit & dřevo Wenge kombinuje eleganci a sebevědomí. Bílý minerál howlit zdobí žilky šedých a černých odstínů a kámen přináší klid.

Černý onyx náramku Onyx & dřevo Wenge, nebo s bílými paprsky v náramku Onyx s proužkem & dřevo Wenge,  osloví každého sebevědomého muže a ženu. Onyx udržuje v těle rovnováhu a pomáhá při zdolávání překážek.

Ručně vyráběný luxusní náramek Red Tiger Eye & dřevo Wenge je symbolem odvahy. Červené tygří oko je výsledkem oxidace železa uvnitř krystalu. Proto je ideálním dárkem pro odvážné, kteří milují změnu a touží vyniknout.

Obdarujte své blízké originálním designovým náramkem Macooin a nechte mu osobní vzkaz, který vygravírujeme na ebenovou pečeť v elegantní ručně vyrobené krabičce!

Sledujte nás na Instagramu a nakupujte v našem e-shopu.

Děkujeme za sdílení:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Obsah

Macooin Blog

Související příspěvky

Červený jaspis: Kámen odvahy a vitality

Červený jaspis: Kámen odvahy a vitality

Červený jaspis, známý svou hlubokou, zemitou červenou barvou, je jedním z nejstarších a nejuniverzálnějších kamenů používaných v historii lidstva. Tento polodrahokam, který je odnoží minerálu